06 kwietnia 2020 09:22 | Komunikaty

UWAGA!

Szanowni rodzice, opiekunowie, drogie dzieci, w związku z epidemią koronawirusa wszelkie działania: zajęcia, sekcje, warsztaty, spotkania w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury są zawieszone do odwołania. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że w oparciu o bieżącą sytuację najważniejsze jest zdrowie i unikania kontaktów w grupach. Mimo to pracujemy nad przygotowaniem dla Was alternatywy na okres paraliżu spowodowanego wirusem. Od poniedziałku na naszej stronie internetowej, na firmowym facebooku pojawią się następujące propozycje:

1.       Na naszej stronie utworzymy zakładkę „Powrót do historii” w której będziemy zamieszczać posiadane archiwalne zdjęcia, nagrania od początków istnienia Ośrodka Kultury, tj. od 1986 roku.

2.        Pojawi się szereg konkursów on-line, w których zgłoszenia w postaci filmików czy zdjęć będą przyjmowane na odrębnego maila: mgokbr@gmail.com . Regulaminy będziemy zamieszczać stopniowo.

3.       Pojawi się cykl filmików warsztatowych z propozycjami samodzielnego wykonywania w domu nie skomplikowanych propozycji.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej www.mgokbiala.pl oraz firmowego facebooka: facebook.com/mgokbr

Przeczytano: 120 razy.| Wydrukuj|Do góry